Členové výboru spolku od jeho založení do roku 1914 :
DostáI František, poslanec zemského sněmu - Morašice
Černý Jan, okresní starosta - Voděrady
Bureš Václav, starosta - Makov
Horák Jan - Horky
MaIoch Jan - Sloupnice
SedIáček Václav, rolník - Morašice
Bečička Jan - Voděrady
Beniš Bernard, řídící učitel - Litomyšl
DostáI Jan, rolník - Újezdec 29
Dudycha Bedřich, profesor řemesl. školy - Litomyšl
Fikejz František - Morašice
FIídr Jan, rolník - Osík
Hudeček Václav - Horky
Jánský Jan - Sloupnice
KIusoň František - Pazucha
Kopecký Tomáš, Dr. - Litomyšl
Kubát Jan - Bohuňovice
Laub Jan - Litomyšl
MachaI Jan - Sloupnice
BrioI František - Trstenice
SIupecký Jan , rolník - Makov
Svatoš Josef - Cerekvice n. Loučnou
Šleziger Jan - Sebranice
Chleboun Josef, učitel - Sloupnice
Juva Ladislav - Tržek
KIika Otakar, učitel - Morašice
PopIer Karel - Litomyšl
Tomíček Antonín - Litomyšl
Hnát Jan - Horky
Janecký Jan - Sloupnice
DostáI Václav, rolník - Újezdec 9
FuIík Jan - Horky
Novák Jan - Sloupnice
SajdI František - Trstenice
Jílek František - Voděrady
Vávra Jan - Litomyšl
Derych Josef - Litomyšl
Členové výboru spolku od roku 1918 do roku 1939 :
FIídr Tomáš - Osík
Síč Jan - Hrušová
Pachta Josef - Morašice
VytIačiI František - Němčice
Chlebounová Anna, poslankyně - Džbánov
Lašek František , Dr. - Litomyšl
Kubíček Jan - Nová Sídla
Švec Josef - Dolní Újezd
KozeI Jan - Javorník
Čapek Václav - Sloupnice
Březina Václav, ředitel školy - Morašice
Bureš Josef - Vysoké Mýto
Kazda Josef - Bučina
Moravec Jan, profesor - Vysoké Mýto
Limberský Ladislav - Bučina
Kazda Josef - Vlčkov
Kazda Václav - Vidlatá Seč
Bošina Josef, učitel - Dolní Újezd
SedIáček Josef - Sloupnice
Pečenka František - Komice
Bartoš Josef - Suchá Lhota
Bis Adolf, rolník - Dolní Újezd
KlepI František - Vysoké Mýto
Juva Josef - Vidlatá Seč
Komeštík M. - Cerekvice n. Loučnou
Ventura Antonín, majitel cihelny - Cerekvice n. Loučnou
Tobek Josef, rolník - Lažany
KareI Josef - Vlčkov
SedIáček Jan - Sedliště
Novotný Antonín - Hrušová
Kašpar Josef - Javorník
ŠplíchaI Josef - České Heřmanice
KozeI Josef - Džbánov
EIiáš Jan - Horky
Cejp František - Horky
OpIetaI Jan - Vysoké Mýto
VomočiI Jan - Litomyšl
Kameník Antonín – Litomyšl
Rörich Josef - Hrušová
Stratílek Václav - Vysoké Mýto
Suchan Bohuslav - Vysoké Mýto
Pečenka Josef, rolník - Cerekvice n.Loučnou
VoženíIek Vincent, mlynář - Hrušová
KrouIík Josef - Hrušová
DostáI Miloš, rolník - Újezdec
Vranický Emil - Příluka
Limberský Václav, rolník - Újezdec
Fikejz Bohuslav - Bučina
Srp Josef - Cerekvice n. Loučnou
Čejka Josef - Dolní Újezd
Kašpar Josef - Cerekvice n. Loučnou
FIídr Stanislav - Osík
Koníček Rudolf, rolník - Újezdec
Pantuček Josef - Litomyšl
AndrIe Josef, rolník - Újezdec
Křovák Antonín - Cerekvice n. Loučnou
Fikejz Jan, rolník - Morašice
Kašpar Ladislav - Bučina
FiaIa František, učitel - Cerekvice n. Loučnou
Kusý Josef - Chotovice
Vanovský Miroslav - Střítež
FauIhammer Karel, mlynář - Tržek
Kořán M. J., majitel cukrovaru - Cerekvice n. Loučnou
Pachta Josef, Ing. - Osík
SedIáček Josef - Morašice
Jetmar Jan - Makov
Medek Rudolf, farář - Bučina
Beneš Ladislav - Sloupnice
Stříteský Václav - Makov
Zamastil - Tržek
Ludvíček Jan - Osík
DočkaI Josef - Budislav
RadIeš Jan - Proseč
Sýkora Václav, učitel - Makov
Frank František - Javorník
Kovář Josef - Chotovice
KozeI Alois - Džbánov
Členové výboru spolku od roku 1945 do roku 1952 :
ŠperI Josef, MVDr., předseda ONV - Litomyšl
Krejčí Jan, rolník - Morašice
Sádecký Václav - Makov
Maixner Josef - Nová Sídla
Krejčí František, rolník - Lažany
KIeibI Miroslav, statkář - Sedlištka
Soukup Václav, rolník - Morašice
Štarman František - Újezdec
Čermák Josef, rolník - Cerekvice n. Loučnou
Fikejz Jaroslav - Bučina
Síč Josef - Makov
Matějka Václav, rolník - Suchá Lhota
FIídr František - Václavky
Štěrba Jan - Litomyšl
Tardy Otakar, MUDr., primař v nemocnici - Litomyšl
Miřejovský Josef, ing. - Litomyšl
Beneš Josef - Litomyšl
Sotona Bohuslav - Litomyšl
HIava Karel, učitel - Cerekvice n. Loučnou
Trávníček František - Morašice
Drobný Jan - Makov
CibuIka Václav - Příluka
Renza Jaroslav - Vidlatá Seč
PavIíček Jan - Osík
MikuIecký Josef - Řídký
Macek Josef - Říkovice
Členové výboru a revizoři účtů Spolku přátel Růžového paloučku od roku 1990:
Matějka Václav - Suchá Lhota
AndrIe Jan, ing. - Morašice
Bárta Zdeněk - Újezdec
Černík František - Újezdec
DostáI Jan - Morašice
Dostálová Hana - Újezdec
Jandová Jiřina , PhDr. - Osík
Janecký Milan, ing. - Litomyšl
Jílková Jaroslava - Hrušová
Kazda Milič - Bučina
Kazda Miroslav - Bučina
Kovář František - Tržek
Kovář Jan - Jarošov
Koubová Jaroslava - Újezdec
Krejčí František - Morašice
KrouIík Jaroslav - Hrušová
KrouIík Miloš, ing. - Litomyšl
KrouIíková Jana, Mgr. - Litomyšl
Limberský Jaroslav - Vysoké Mýto
Limberský Miloslav - Újezdec
PospíšiI Pavel - Makov
RozIíIek Jan - Voděrady
SedIiský František - Makov
SedIiský Zdeněk - Makov
Stráníková Věra - Morašice
Syrový Josef, ing. - Cerekvice n. Loučnou
ŠiIar Jan - Jarošov
Telecký Karel - Morašice
Trávníčková Bohumila - Morašice
VodehnaI Jiří, ing. - Morašice
Voříšek Miroslav - Bučina
Zeman Jaroslav - Jarošov
Členové výboru spolku od jeho založení do roku 1914 :
DostáI František, poslanec zemského sněmu - Morašice
Černý Jan, okresní starosta - Voděrady
Bureš Václav, starosta - Makov
Horák Jan - Horky
MaIoch Jan - Sloupnice
SedIáček Václav, rolník - Morašice
Bečička Jan - Voděrady
Beniš Bernard, řídící učitel - Litomyšl
DostáI Jan, rolník - Újezdec 29
Dudycha Bedřich, profesor řemesl. školy - Litomyšl
Fikejz František - Morašice
FIídr Jan, rolník - Osík
Hudeček Václav - Horky
Jánský Jan - Sloupnice
KIusoň František - Pazucha
Kopecký Tomáš, Dr. - Litomyšl
Kubát Jan - Bohuňovice
Laub Jan - Litomyšl
MachaI Jan - Sloupnice
BrioI František - Trstenice
SIupecký Jan , rolník - Makov
Svatoš Josef - Cerekvice n. Loučnou
Šleziger Jan - Sebranice
Chleboun Josef, učitel - Sloupnice
Juva Ladislav - Tržek
KIika Otakar, učitel - Morašice
PopIer Karel - Litomyšl
Tomíček Antonín - Litomyšl
Hnát Jan - Horky
Janecký Jan - Sloupnice
DostáI Václav, rolník - Újezdec 9
FuIík Jan - Horky
Novák Jan - Sloupnice
SajdI František - Trstenice
Jílek František - Voděrady
Vávra Jan - Litomyšl
Derych Josef - Litomyšl
Členové výboru spolku od roku 1918 do roku 1939 :
FIídr Tomáš - Osík
Síč Jan - Hrušová
Pachta Josef - Morašice
VytIačiI František - Němčice
Chlebounová Anna, poslankyně - Džbánov
Lašek František , Dr. - Litomyšl
Kubíček Jan - Nová Sídla
Švec Josef - Dolní Újezd
KozeI Jan - Javorník
Čapek Václav - Sloupnice
Březina Václav, ředitel školy - Morašice
Bureš Josef - Vysoké Mýto
Kazda Josef - Bučina
Moravec Jan, profesor - Vysoké Mýto
Limberský Ladislav - Bučina
Kazda Josef - Vlčkov
Kazda Václav - Vidlatá Seč
Bošina Josef, učitel - Dolní Újezd
SedIáček Josef - Sloupnice
Pečenka František - Komice
Bartoš Josef - Suchá Lhota
Bis Adolf, rolník - Dolní Újezd
KlepI František - Vysoké Mýto
Juva Josef - Vidlatá Seč
Komeštík M. - Cerekvice n. Loučnou
Ventura Antonín, majitel cihelny - Cerekvice n. Loučnou
Tobek Josef, rolník - Lažany
KareI Josef - Vlčkov
SedIáček Jan - Sedliště
Novotný Antonín - Hrušová
Kašpar Josef - Javorník
ŠplíchaI Josef - České Heřmanice
KozeI Josef - Džbánov
EIiáš Jan - Horky
Cejp František - Horky
OpIetaI Jan - Vysoké Mýto
VomočiI Jan - Litomyšl
Kameník Antonín – Litomyšl
Rörich Josef - Hrušová
Stratílek Václav - Vysoké Mýto
Suchan Bohuslav - Vysoké Mýto
Pečenka Josef, rolník - Cerekvice n.Loučnou
VoženíIek Vincent, mlynář - Hrušová
KrouIík Josef - Hrušová
DostáI Miloš, rolník - Újezdec
Vranický Emil - Příluka
Limberský Václav, rolník - Újezdec
Fikejz Bohuslav - Bučina
Srp Josef - Cerekvice n. Loučnou
Čejka Josef - Dolní Újezd
Kašpar Josef - Cerekvice n. Loučnou
FIídr Stanislav - Osík
Koníček Rudolf, rolník - Újezdec
Pantuček Josef - Litomyšl
AndrIe Josef, rolník - Újezdec
Křovák Antonín - Cerekvice n. Loučnou
Fikejz Jan, rolník - Morašice
Kašpar Ladislav - Bučina
FiaIa František, učitel - Cerekvice n. Loučnou
Kusý Josef - Chotovice
Vanovský Miroslav - Střítež
FauIhammer Karel, mlynář - Tržek
Kořán M. J., majitel cukrovaru - Cerekvice n. Loučnou
Pachta Josef, Ing. - Osík
SedIáček Josef - Morašice
Jetmar Jan - Makov
Medek Rudolf, farář - Bučina
Beneš Ladislav - Sloupnice
Stříteský Václav - Makov
Zamastil - Tržek
Ludvíček Jan - Osík
DočkaI Josef - Budislav
RadIeš Jan - Proseč
Sýkora Václav, učitel - Makov
Frank František - Javorník
Kovář Josef - Chotovice
KozeI Alois - Džbánov
Členové výboru spolku od roku 1945 do roku 1952 :
ŠperI Josef, MVDr., předseda ONV - Litomyšl
Krejčí Jan, rolník - Morašice
Sádecký Václav - Makov
Maixner Josef - Nová Sídla
Krejčí František, rolník - Lažany
KIeibI Miroslav, statkář - Sedlištka
Soukup Václav, rolník - Morašice
Štarman František - Újezdec
Čermák Josef, rolník - Cerekvice n. Loučnou
Fikejz Jaroslav - Bučina
Síč Josef - Makov
Matějka Václav, rolník - Suchá Lhota
FIídr František - Václavky
Štěrba Jan - Litomyšl
Tardy Otakar, MUDr., primař v nemocnici - Litomyšl
Miřejovský Josef, ing. - Litomyšl
Beneš Josef - Litomyšl
Sotona Bohuslav - Litomyšl
HIava Karel, učitel - Cerekvice n. Loučnou
Trávníček František - Morašice
Drobný Jan - Makov
CibuIka Václav - Příluka
Renza Jaroslav - Vidlatá Seč
PavIíček Jan - Osík
MikuIecký Josef - Řídký
Macek Josef - Říkovice
Členové výboru a revizoři účtů Spolku přátel Růžového paloučku od roku 1990:
Matějka Václav - Suchá Lhota
AndrIe Jan, ing. - Morašice
Bárta Zdeněk - Újezdec
Černík František - Újezdec
DostáI Jan - Morašice
Dostálová Hana - Újezdec
Jandová Jiřina , PhDr. - Osík
Janecký Milan, ing. - Litomyšl
Jílková Jaroslava - Hrušová
Kazda Milič - Bučina
Kazda Miroslav - Bučina
Kovář František - Tržek
Kovář Jan - Jarošov
Koubová Jaroslava - Újezdec
Krejčí František - Morašice
KrouIík Jaroslav - Hrušová
KrouIík Miloš, ing. - Litomyšl
KrouIíková Jana, Mgr. - Litomyšl
Limberský Jaroslav - Vysoké Mýto
Limberský Miloslav - Újezdec
PospíšiI Pavel - Makov
RozIíIek Jan - Voděrady
SedIiský František - Makov
SedIiský Zdeněk - Makov
Stráníková Věra - Morašice
Syrový Josef, ing. - Cerekvice n. Loučnou
ŠiIar Jan - Jarošov
Telecký Karel - Morašice
Trávníčková Bohumila - Morašice
VodehnaI Jiří, ing. - Morašice
Voříšek Miroslav - Bučina
Zeman Jaroslav - Jarošov